Dekarbonizace motoru vodíkem

Prodlužte životnost vašemu motoru, snižte emise a obnovte výkon.
Za pouhých 60 minut!

Dekarbonizace motoru vodíkem v Jihlavě

 

Tato metoda je novinkou na trhu a umožňuje efektivně eliminovat karbonové usazeniny z motoru a jeho komponent. Proces probíhá díky unikátnímu stroji, který si generuje vodík a kyslík. Rychle si tato metoda získala popularitu díky své rychlosti a výjimečné efektivitě.

Zlepšete výkon vašeho automobilu 

Pokud dbáte na vysoký výkon a dlouhou životnost vašeho motoru, pak vám dekarbonizace pomocí vodíku nabídne celou řadu přínosů, a to bez ohledu na stáří vašeho vozidla. Mezi tyto výhody patří: 

 • Zvýšení výkonnosti motoru, 
 • Úspora paliva, 
 • Redukce emisí a kouření z motoru, 
 • Plynulejší a komfortnější jízda.

Vodíková dekarbonizace pečuje o každý detail

Pro dosažení zvýšené efektivity a prodloužení životnosti motoru je dekarbonizace motoru vodíkem velmi vhodná. Díky tomu, že je vodík do motoru vháněn v plynné formě, dokáže se dostat i do těch nejtěžších dostupných míst. 

 

A co konkrétně vodíková dekarbonizace čistí?  

 • Spodky ventilů: znečištění snižuje průtok paliva, což vede k poklesu výkonu motoru. 
 • Písty a pístní kroužky: zhoršené mazání vede k jejich rychlejšímu opotřebení a zvýšení kouření motoru. 
 • Lambda sondy: znečištěné sondy poskytují nesprávné údaje pro dávkování paliva, což zvyšuje spotřebu. 
 • Vstřikovací trysky: jejich zanesení vede k vyšší spotřebě paliva. 
 • Katalyzátor: znečištění může být příčinou nadměrného kouření z výfuku. 
 • Svíčky: uhlíkové nánosy ztěžují startování motoru. 
 • EGR ventily: tyto komponenty snižují emise a mohou vyžadovat mechanické čištění po dekarbonizaci.

 

Ročně jedna hodina péče znamená tisíce kilometrů bez problémů

Metoda čištění motoru vodíkem je snadná a bezpečná. Stačí, když přijedete k nám na pobočku do areálu autoservisu Husták. Celý proces začíná připojením vašeho vozidla k stroji, který si vyrábí vodík pomocí elektrolýzy. Společně s vodíkem jde do motoru také kyslík.  Díky chemické reakci jménem pyrolýza se tyto nánosy transformují na vodní páru a oxid uhličitý a odchází společně s výfukovými plyny.

Nyní nabízíme nově službu, kdy k vám můžeme přijet přímo, ať už domů nebo do firmy. Tím ušetříte cenný čas, který můžete věnovat produktivnějším aktivitám. Veškeré potřebné vybavení přivezeme s sebou.

 

Kolik stojí dekarbonizace vodíkem?

Cena vodíkové čištění motoru závisí na jeho velikosti. Typicky k nám přijíždějí vozy s objemem motoru mezi 1 400 – 3 000 cm³, kde se cena pohybuje v rozmezí 2.690 Kč – 3.990 Kč. Více informací najdete v našem ceníku

 

Doporučujeme provádět dekarbonizaci jednou ročně, abyste předešli většímu zanesení karbonem. Naše stálé klienty navíc odměňujeme slevou 300 Kč za dodržení ročního intervalu. 

 

Poskytněte svému automobilu prvotřídní péči

Dopřejte svému vozidlu tu nejlepší možnou péči. Rádi Vám odstraníme karbonové usazeniny i z Vašeho motoru!  Za hodinu máme hotovo a Vy máte čistý motor. Rezervujte si svůj termín ještě dnes na našich webových stránkách www.bezkarbonu.cz nebo na telefonu 792 767 337. 

 

+420 792 767 337

Objednávky

}

Provozní doba

Dle telefonické domluvy

Bezpečná dezinfekce ozonem

Ozon funguje jako přírodní čistič. Při ozonovém čištění dodržujeme všechny bezpečnostní zásady. V interiéru nesmí být přítomné osoby či zvířata.

U vozu trvá dezinfekce asi půl hodiny až hodinu, u interiérů domů v závislosti na jejich velikosti. Vozidlo ani interiér není třeba připravovat. Po aplikaci ozonu doporučujeme jen pořádně vyvětrat, a to po dobu několika desítek minut. Další opatření nejsou nutná.

Ozon platí nejen na viry a bakterie

Dezinfekce ozonem je žádoucí nejen v případě, že se chcete zbavit virů a bakterií v interiéru. Ozon neutralizuje pachy, jako je například kouř z cigaret, odér spálenin, pachy z přípravy jídel či zápach domácích mazlíčků.

Ozonová dezinfekce pro všechny interiéry

Očistu s pomocí ozonu doporučujeme pro všechny interiéry, jako jsou domácnosti, kanceláře, hotelové pokoje, restaurace, ordinace, čekárny, kliniky, kuchyně, vývařovny, nemocnice, domovy pro seniory, administrativní a obchodní centra.

Dezinfekce ozonem je vhodná i pro dopravní prostředky, MHD, letadla a samozřejmě pro soukromé i firemní automobily.

„Usedněte do bezpečného vozu. Dejte si za výlohu svého obchodu nebo provozovny nápis „dezinfikováno ozonem“ a ujistěte své zákazníky, že jsou u vás v bezpečí.“

Přijímací technik TRUCK/BUS

Jan Ondříček
Tel.: +420 734 754 450
Email: ondricek@hustak.cz

Přijímací technik OSOBNÍ/DODÁVKY

Vladislav Valeš
Tel.: +420 604 567 765
Email: vales@hustak.cz

AUTOPŮJČOVNA

David Augusta
Tel.: +420 734 213 597
Email: info@obytnaky-vysocina.cz

 

 

Fakturační adresa

HUSTÁK servisní, s.r.o.
Znojemská 839/80
586 01 Jihlava

IČ: 09737839
DIČ: CZ09737839
Web: www.servis-hustak.cz